HERKESİN DÜŞÜ, SENİN YAŞAMIN


Bodrum Zamanı

Bodrum yarımadasının en nadide koylarından biri olan Yalıkavak’ta kendinizi özel hissedeceğiniz yeni bir yaşam başlıyor.

Eşsiz doğası, ılık ılık esen meltemi, masmavi suları, karakteristik mimarisi, uluslararası standartlardaki marinaları ile Bodrum, Ege hayranları için bir klasik. Bodrum yarımadasının en nadide koylarından biri olan Yalıkavak’ta kendinizi özel hissedeceğiniz yeni bir yaşam başlıyor: NEFES! Şimdi Bodrum’da denizi, güneşi, rüzgarı hissetme zamanı! Şimdi Bodrum Zamanı!


LOKASYON

NEFES, Bodrum yarımadasının en nadide koylarından biri olan Yalıkavak’ta kendinizi özel hissedeceğiniz eşsiz bir mimariye sahip 16 flat ve 32 dublex olmak üzere toplam 48 villadan oluşuyor. Nefes Yalıkavak, düşlerinizi gerçeğe dönüştüren denize sıfır bir yaşam sunuyor.


BODRUM’UN SERİN SULARINDAN VİLLANIZA AÇILMA ZAMANI

İster bahçenizden havuzunuza, isterseniz ince kumlardan Bodrum’un serin sularına açılın. Ya da özel yatınızla denizden villanıza ulaşın.


MAVİYİ HİSSET

Terasınızda gökyüzü, bahçenizde havuz, başucunuzda deniz... Hepsi sizin için...


BODRUM’UN EN GÜZEL KOYUNDA, DENİZE SIFIR, SADECE SİZE ÖZEL BİR DÜNYA!

Nefes Yalıkavak’ta günün her saati muhteşem bir manzara sizi karşılıyor. Size de ister terasınızdan, ister iskelenizden manzaranın keyfini çıkarmak kalıyor. Denize sıfır modern mimarisi, günün her saati güneş ışığını kademeli olarak alan daireleri, özel dekore edilmiş villaları ile muhteşem bir yaşam NEFES’te sizi bekliyor.


LÜKSÜ HİSSET!

NEFES Yalıkavak, dört mevsim Bodrum’dan vazgeçemeyeceğiniz ayrıcalıklar sunuyor. Yeni nesil güvenlik sistemleri, park hizmetleri ve pek çok sosyal olanakları size sunulan ayrıcalıklardan sadece birkaçı.


NEFES ALDIRAN MİMARİ,
NEFES ALAN MEKANLAR


Nefes Yalıkavak en ince ayrıntısına kadar modern, şık ve fonksiyonel. Ferah salonlarınız, denize uyanacağınız yatak odanız ve konforunuz düşünülerek tasarlanan mutfağınız. Sevdiklerinizi ağırlamak Nefes Yalıkavak’ta keyfe dönüşecek.


ANI YAŞA

Şehrin ve iş yaşamının tüm stresini üzerinizden alacak bir şekilde dizayn edilen Nefes Yalıkavak, sosyal alanları ile sizi ve dostlarınızı ağırlamayı bekliyor.


A. : Gökçebel Mah. Kızılburun Mevkii
Bodrum / Muğla

T. : 444 8 748
M. : bilgi@nefesyalikavak.com